За останні 5 років у Дніпропетровську відновлено роботу 8 дитсадків та відкрито 104 додаткових групи на базі вже діючих дошкільних навчальних закладів.

В управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради повідомили, що до Дня міста у існуючому дитячому садку та навчально-виховному комплексі відкрито дві додаткові групи на 40 місць. Зокрема, одну групу відкрито у дитячому садку № 155, іншу – у дошкільному відділенні НВК № 110. Окрім того, з початку року було відновлено роботу дошкільного навчального закладу №201, де відкрито 1 групу на 20 дітлахів, а також створено навчально-виховний комплекс №72 з двома групами на 40 місць. В управлінні зазначають, що до кінця року планується відкрити 14 додаткових груп у вже існуючих дошкільних навчальних закладах та навчально-виховний комплекс №92 з однією групою на 20 місць.

Загалом за останні 5 років у місті відкрито 104 додаткових групи на базі вже діючих дошкільних навчальних закладів на понад 2 тисячі місць та відновлено роботу 8 дитсадків на 665 місць для маленьких дніпропетровців.

На сьогодні у Дніпропетровську функціонують 204 дошкільних навчальних заклади та навчально-виховних комплекси з дошкільними відділеннями, серед них 176 дошкільних навчальних закладів комунальної форми власності, 1 – державної та 4 – приватної, а також 22 навчально-виховні комплекси комунальної форми власності та 1 приватної, додають в управлінні.