Криворізькі школярі зібрали на протези для бійців понад 17 тисяч пластикових кришок
Кожного ранку учні, їх батьки та вчителі приносять до Криворізької школи №36 кришечки від пластикових пляшок. Закрутки віддають благодійникам, щоб зробити з цієї сировини протези для воїнів АТО. Малі так перейнялися бажанням хоч чимось допомогти українським героям, що за місяць назбирали понад 17 тисяч кришечок. В департаменті освіти та науки Дніпропетровської ОДА зазначають, що найбільше кришечок до школи принесли третьокласник Богдан Темний та його бабуся Віра Іванівна – більше 3 тисяч штук.

— Ми підключили сусідів, попросили не викидати кришечки, — розповідає Віра Іванівна. — Коли з онуком йдемо до школи, на англійську або в магазин, він каже: «Бабусю, ти направо дивись, а я наліво». Так буває поки дійдемо, кришечок повні кишені — 20-30 штук. Краще я зайвий раз нахилюся, але бійці матимуть можливість ходити.

Криворізькі школярі зібрали на протези для бійців понад  17 тисяч пластикових кришок
Криворізькі школярі зібрали на протези для бійців понад 17 тисяч пластикових кришок

Загалом Криворізька школа № 36 назбирала понад 17 тисяч кришечок — 2 мішки вагою 85 кілограмів. І продовжують збирати.

Заступник директора школи Наталя Іваніца зазначає, що коли дізналися про акцію та запропонували дітям взяти у ній участь, вони сприйняли це з великим ентузіазмом. Допомогти воїнам зголосилася не лише учні та вчителі, а й батьки, шкільні охоронці. Найактивнішими були хлопчики та дівчата з молодших класів. Не встигли відвезти зібрані кришечки до пункту прийому, як діти накидали до відерця ще.

Благодійна акція «Збирай кришки на протези для воїнів» проходить по всій Україні. Організатори просять здавати пластикові пляшки і кришки від них. Їх будуть дробити і використовувати як сировину для виготовлення протезів бійцям АТО.