На День міста у Дніпропетровську народилися 23 дівчинки та 18 хлопчиків. За такий подарунок мегаполісу батьки традиційно отримали від влади іменні сертифікати. Їх в урочистій обстановці щасливим мамам і татам вручили у пологовому будинку №1.

На День міста у Дніпропетровську народилися 23 дівчинки та 18 хлопчиків.
На День міста у Дніпропетровську народилися 23 дівчинки та 18 хлопчиків.

Представники влади і департаменту охорони здоров’я відзначили, що цього року у День міста народилося майже вдвічі більше малюків, ніж минулого. Щиро подякували батькам за маленьких мешканців , побажали рости здоровими, щасливими і успішними на радість всім. Традиційно новонародженим подарували святкові сертифікати, у яких зазначено, що вони з’явилися на світ саме на День міста, і що родини отримують по сім тисяч гривень матеріальної допомоги. Цього року її розмір збільшено на одну тисячу. Традиція ж підтримки родин, у яких діти з’явилися на світ на День міста у Дніпропетровську започаткована у 2008 році. Таким чином влада сприяє збільшенню народжуваності, вихованню патріотизму та любові до рідного міста.

Нехай щастить вам, малюки!
Нехай щастить вам, малюки!

За сім років на День міста народилося 268 немовлят: 137 хлопчиків та 131 дівчинка. Всі вони отримали фінансову допомогу.

 

Марія ЛУГОВА, фото автора.