Малюнки криворізької школярки – найкращі в Україні

Малюнки Христини Бережної – найкращі в Україні _1
Малюнки Христини Бережної – найкращі в Україні

З-поміж 4,5 тисячі малюнків, присвячених творчості письменника, роботу 9-класниці з Кривого Рогу визнали переможною. Дівчина малює вже шість років, займається цим професійно.

Малюнки Христини Бережної – найкращі в Україні _2


«Навчаюсь у художній школі, доводиться малювати різне, та найбільше мені подобаються композиції з людьми», – поділилася переможниця. — Про всеукраїнський конкурс «Мій Шевченко» дізналася у школі, вирішила спробувати свої сили. До завдання підійшла творчо. Сама обрала поему для ілюстрацій: «У школі ми ще не проходили поему «Катерина» Тараса Шевченка. Але я прочитала її влітку, дуже сподобалась».

Малюнки Христини Бережної – найкращі в Україні _3Потім Христина Бережна вирішила не просто проілюструвати поему, а створити власну рукописну книгу: «Щовечора протягом трьох тижнів я сідала за стіл: писала текст, виводила кожну букву. Вийшло близько 25 сторінок. Кожну прикрасила малюнками».

Перемогою у конкурсі дівчина задоволена. Це перші успіхи Христини всеукраїнського масштабу.

Конкурс «Мій Шевченко» проходить вже другий рік. Його організатори – Міністерство освіти і науки України, Національний центр «Мала академія наук України» та Національний музей Тараса Шевченка.

 

Тетяна Проценко.