Три «золота», три «срібла» та чотири «бронзи» завоювали спортсмени Дніпропетровщини на Кубку України з бадмінтону.

Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської ОДА.

Марія Улітіна виборола золоту та дві срібні медалі. Марія Рудь підіймалася на першу та на третю сходинки п’єдесталу пошани. Перше та друге місце здобув Кирило Леонов. «Бронза» у Кирила Мартиненка, Романа Константинова та Владислава Волнянського.
Кубок України з бадмінтону приймав Дніпропетровськ. За перемогу змагалися понад 70 спортсменів з 8 областей України. Дніпропетровщину представляли 30 учасників.

Бадмінтоном в області займаються понад 1,5 тис. спортсменів, з якими працюють 54 тренери.