«Ось є стіл, стілець, ліжко, шафа…», –Михайло Карпенко показує своє нове помешкання. Нещодавно чоловік демобілізувався і зрозумів – повертатися йому нікуди.

Декілька місяців він жив у побратимів та поневірявся по кабінетах чиновників, аж поки не дізнався про центр допомоги бійцям АТО при облдержадміністрації. Його працівники підшукали кімнату у гуртожитку, зробили ремонт. Чоловік такій допомозі радіє: «На війні доводилось жити і в землянці, і в палатках. Кімнатою я задоволений».

Починати життя з чистого листа у 61 рік Михайлу зовсім не страшно. Ділиться: «Раніше я працював шахтарем. Зараз хочу піти на комп’ютерні курси для бійців АТО, вже був у центрі зайнятості – планую стати підприємцем».

Поки у кімнаті чоловіка – лише найнеобхідніші меблі: стіл, стілець, ліжко, шафа. Грошей у чоловіка нема, він тільки оформлює необхідні виплати і ще не знайшов роботи. Обжити кімнату Михайлу допомагає облдержадміністрація та центр допомоги бійцям АТО.

життя з чистого листа у ДніпропетровськуСьогодні його координатор Наталія Шуліка передала чоловіку електрочайник, матрац, постільну білизну та навіть картину. Каже, таким, як Михайло, допомагати треба. Він не просто переселенець. Чоловік від війни не тікав, а чесно й завзято виборював перемогу для України.

Михайло вже звикає до нового помешкання та планує стати в чергу для отримання квартири.

У 2015-му на придбання житла для бійців АТО область отримала 42 млн. гривень з держбюджету. На ці кошти вже придбали 39 квартир, на черзі – ще 37.