Раніше ж взимку температура в класах сягала нуля. Тепер завдяки новим батареям, трубам та насосам в навчальному закладі тепло та затишно. На сучасну систему витратили понад 1,5 млн. грн. обласних коштів.

Діти в Курилівській загальноосвітній школі зібралися в спортивній залі на свято.

Завдяки новій системі опалення діти у Курилівській школі навчатимуться в теплі

Дівчата – в легких блузочках, хлопці – в тонких сорочках та піджаках. Проте так було не завжди. Ще минулого року учні та вчителі змушені були кутатися у три кофтини.
«Протягом багатьох років у нас були великі проблеми з опаленням. Стара система складалася лише зі сталевих труб, не було навіть радіаторів. Таке опалення не давало ефекту, діти взимку мерзли та часто хворіли. Тепер понад 160 учнів тепер опановують знання в комфортних умовах. Зараз температура в класах сягає 20 градусів», — говорить директор Курилівської загальноосвітньої середньої школи Світлана Головата.

Завдяки новій системі опалення діти у Курилівській школі навчатимуться в теплі _1

Тепер повністю замінена внутрішня система опалення. На всіх трьох поверхах школи змонтували пластикові труби та радіатори, поставили насоси, які регулюють температуру в кожному приміщенні. Це дозволяє істотно заощадити енерговитрати на опалення школи.

Економія буде суттєва — близько 50%.